24.09.2017 15:39

Українські журналісти знайшли раритетну вантажівку

Українські журналісти знайшли раритетну вантажівку

В австрійській глибинці українським журналістам вдалося сфотографувати відмінно збережену вантажівку Steyr 480Z, яка була випущена більше 50 років тому.

Раритетну в наш час вантажівку Steyr 480Z вдалося сфотографувати прямо біля дороги, в невеликому австрійському селищі, недалеко від містечка Санкт Маргаретен.

Українські журналісти знайшли раритетну вантажівку

Steyr 480Z є посиленим варіантом моделі 480, яка випускалася з 1956 по 1964 рр. Машина оснащувалася більш потужним, гіпоїдним заднім мостом і мала збільшену з 5,0 до 6,0 т вантажопідйомність. Двигун застосовувався той же – WD 413 – робочим об’ємом 5,3 л і потужністю 95 к.с. Коробка передач була повністю синхронізована.

Цікава деталь – кабіна з дерев’яним каркасом. Головна відмінність моделі 480 від 380 – інтегровані в передні крила фари.

У нашому випадку Steyr 480Z був без номерів і вже давно не їздив. Однак машина відмінно збереглася, принаймні зовні. В даний час вона рекламує підприємство з обробки каменю, який, власне кажучи, і завантажений в кузов. За кабіною встановлений кран-маніпулятор. Прикраса решітки радіатора – велика емблема, яка збереглася в ідеальному стані.

Источник

Чехлы на сидения, руль и колеса авто Возможности при сотрудничестве с ГГ Бет Профессиональный ремонт и замена глушителя ТОП-7 необходимых аксессуаров для мотоцикла Фургоны для образа жизни «на колесах»

Лента новостей