04.11.2017 18:19

На вулицях помічений незвичайний КрАЗ (Фото)

На вулицях помічений незвичайний КрАЗ (Фото)

На українських дорогах автомобілі КрАЗ зустрічаються в різних виконаннях, проте дана машина привертає увагу не тільки кабіною, а й вантажем, що перевозиться.

У Києві на днях був сфотографований незвичайний автомобіль КрАЗ. Перше, що кидається в очі – це незвичайна кабіна. Кабіна має спальний відсік і в той же час капот з інтегрованими широкими крилами від моделі КрАЗ-250.

Як відомо, спальні кабіни почали встановлюватися на машини сімейства 64431 (шасі 6х4) з початку 90-х. Тому в нашому випадку на машині або капот чужий, або кабіна. Що стосується високого даху, то це явно саморобка. До речі, в широких крилах видно великі фари, а тут повинні бути підфарники і покажчики поворотів.

Друга особливість потрапила в об’єктив фотокамеры – незвичайний вантаж. Чи часто ви бачили, щоб на кременчуцьких богатирів перевозили скло. Як видно з фото, даний автомобіль перевозить кілька коробів з склом.

Источник

Пункты приёма катализаторов и радио лома по России Автобус КАВЗ «Аврора»: городской, надежный, популярный Вид развлечения в сети интернет: в настоящее время и в начале Помощь автоюристов Сборка моторов с гарантией

Лента новостей