11.12.2017 0:30

ЗАЗ “Ладога” — незвичайне поєднання BAЗ 2110 і ЗАЗ «Славута»

ЗАЗ “Ладога” — незвичайне поєднання BAЗ 2110 і ЗАЗ «Славута»

Передбачалося, що дана модель постане перед російським і українським споживачем вже в 2002 році.

Вперше автомобіль був запропонований увазі московських споживачів в серпні 2001 року на автомобільній виставці МИМС. Складання автомобілів «Ладога» повинна була здійснюватися в Санкт-Петербурзі на оборонному підприємстві.

«Славута» виступила в якості донора моделі. Проте велика кількість елементів автомобіля все ж довелося оновити: системи двигуна, зовнішній вигляд кузова і т.д. Враховуючи те, що спільне виробництво «Ладоги» не тільки перспективно, але і служить меті локалізації його збірки, заздалегідь планувалося використання великої кількості комплектуючих російського виробництва.

В оновленій «Славуті» основним відмітним елементом виступили фари від ВАЗ-2110. Наслідком використання нових фар стала зміна цілого ряду деталей крил, капота, переднього бампера. Це спричинило за собою необхідність нових стилістичних рішень для заднього бампера, накладки порога, облицювання радіатора і т.п.

Також даний автомобіль був укомплектований двигуном 1.3 МРІ, які мають 1.3 літра (70 к.с.) робочого об’єму і розподілене уприскування. Примірник був виставлений як експонат на МИМС-2001, але далі цього справі не судилося просунутися.

Источник

Автомобильные аккумуляторы различных производителей по доступным ценам Картридж турбины для своего авто Как продать Део Ланос Как найти запчасти для кузова авто? Вулкан клуб становится все более популярным среди большинства игроков

Лента новостей