29.10.2017 10:37

Які автомобілі стануть доступнішими

Які автомобілі стануть доступнішими

Японський автовиробник Toyota розраховує, що автомобілі на водневих паливних елементах зрівняються за ціною з гібридними до 2025 року.

Як зазначив Наомічі Хату, генеральний менеджер бізнес-планування Toyota, до 2020 року компанія налагодить виробництво нової генерації водневого палива, що спровокує суттєве просування силових агрегатів даного типу. Крім цього, Toyota сподівається в десять разів наростити обсяг виробництва Toyota Mirai до 2025 року, тоді як на сьогоднішній день випускається 3 000 таких автомобілів на рік. За рахунок цього рішення компанія зможе продавати водневі автомобілі за ціною моделей з гібридною силовою установкою.

Варто нагадати, що в даний час в ЄС гібридний седан Toyota Prius можна придбати за ціною в три рази нижчою, чим седан Toyota Mirai на водневих паливних елементах.

Источник

Выгодные условия получения кредита от автоломбарда Аренда транспорта всех типов: полный спектр услуг и лучшие цены в Москве! Новенький автомобиль уже ждет вас Не затягивайте с ремонтом лодки, обращайтесь к специалистам Качественные и недорогие запчасти для вашего авто

Лента новостей