25.02.2018 21:32

Хитрощі бувалих водіїв: три поради, як завести авто в мороз

Хитрощі бувалих водіїв: три поради, як завести авто в мороз

Експерти поділилися корисними порадами, які допоможуть запустити свою «ластівку» в холодну пору року.

Зберігайте акумулятор в теплі. Рекомендується зберігати вночі акумулятор автомобіля в теплому місці. Це допоможе уникнути проблеми з тривалим стартом автівки. Якщо для вас надто складно переносити його, то тримайте машину вночі в гаражі або просіть охоронців на стоянці, щоб акумулятор на ніч залишався в них. Це зекономить вам добрі півгодини часу.

Перед стартом двигуна «розбудіть» акумулятор. Увімкніть обігрів заднього скла, фари. Це допоможе зігріти електроліт та підвищити його ємність. Після цього можете увімкнути піч, магнітолу. І лише тоді заводіть своє авто.

Ніколи не залишайте авто на ручнику на всю ніч. У вас є шанси зранку не зрушити з місця, адже можуть банально примезнути гальмівні колодки. Врятувати ситуацію можна буде за допомогою іншого авто. Слід попросити водія, щоб він під’їхав до вашої машини так, щоб вихлопна труба була спрямована на колеса. Це допоможе їх «відігріти» та привести до ладу примезрлі гальмівні колодки.

Источник

История китайского автопрома и его положение сегодня Лучшие инструменты от именитых брендов Правила и особенности перевозки длинномерных грузов Шины на любой автомобиль по доступным ценам Изготовление каркаса для хранения шин и колес

Лента новостей