03.11.2017 21:27

Водіїв можуть змусити перескладати іспити на посвідчення водія

Водіїв можуть змусити перескладати іспити на посвідчення водія

Минулого року на дорогах України загинули 3187 людей, а за дев’ять місяців цього року – вже понад 2000.

– Вважаю, що пора ухвалити законодавчі акти, що дозволять запровадити: повсюдне застосування процедур автоматичної відеофіксації порушень і жорсткі штрафи, радикальне посилення покарання за водіння автомобілів у п’яному вигляді, – каже міністра внутрішніх справ Арсен Авакова, пише Експрес онлайн.

Народні депутати після трагічних подій, які сталися у Харкові, взагалі запропонували запровадити норму постійної перездачі усім власникам водійських посвідчень.

– Буду пропонувати уряду ввести норму перездачі для всіх власників водійських прав, – заявив народний депутат Іван Рибак.

У регіональному сервісному центрі при МВС впевнені: чим більше водій практикується у теоретичному знанні правил дорожнього руху (перездає), тим краще знатиме їх.

Наразі ідея перездачі ПДР – лише законопроект, який ще розглядатиме профільний комітет у Верховній Раді. Однак йдеться не про «перездачу на права», а про проходження кожних 15 років медичного огляду та заміну посвідчення водія.

Источник

Где купить оригинальные запчасти для автомобиля Nissan Тойота – это лучшая марка Новые версии популярных азартных игр на сайте казино Вулкан Чемпион Розничный магазин реализуемый автозапчасти Достоверные сведения об автосалонах в Москве

Лента новостей