23.09.2017 19:22

В Україні суттєво збільшать штрафи для водіїв

В Україні суттєво збільшать штрафи для водіїв

Парламентарі пропонують посилити боротьбу з нетверезими водіями, істотно збільшивши штрафи.

Відповідний законопроект зареєстрований у парламенті.

Авторами документа виступили 12 нардепів від різних парламентських фракцій.

Згідно з документом, штрафи за водіння в нетверезому стані пропонується збільшити до 40 тисяч гривень. Зараз такий штраф становить 10200 гривень. Також поліції хочуть дати право проводити систематичні перевірки водіїв на стан алкогольного сп’яніння. Зараз водій має право відмовитися від перевірки на алкоголь на місці.

Статистика вказує, що тільки за останні півроку було виявлено 46 тисяч п’яних водіїв. А Всесвітня організація охорони здоров’я зазначає, що більшість ДТП відбуваються через алкоголь в крові.

Як говориться в законопроекті, що в зоні проведення перевірки буде встановлено відповідний знак, де водій буде обов’язково перевірений на алкоголь. Рішення про майбутню перевірку і її деталі (місце, вибірка) приймається керівником патрульної поліції.

Источник

Выкуп автомобилей с Автогород Возможности при сотрудничестве с ГГ Бет Ландшафтный дизайн: какие решения сегодня актуальны для оформления приусадебных участков? Причины непослушной машины, уходящей в сторону Надежные гидравлические прессы от производителя

Лента новостей