29.10.2017 17:09

Українським водіям готують зразу три платні дороги

Українським водіям готують зразу три платні дороги

В Україні заплановано будівництво трьох платних доріг. Про це заявила заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, посилаючись на проект нової Національної транспортної стратегії до 2030 року, який повинен бути прийнятий наступного місяця.

За словами заступника міністра, першими проектами цієї стратегії стануть будівництво трьох платних доріг в Україні: Львів — Краковець, Київ — Біла Церква і нова траса, яка об’єднає Одеську та Житомирську автомагістраль.

Остання дорога дозволить розвантажити Окружну Київську дорогу, яка в даний час використовується вантажним автотранспортом, що прямує з західного напрямку в Одесу. Основний потік вантажних автомобілів, що прямують в Одесу з Польщі, проходить між Академмістечком та Теремками.

В міністерстві вважаю це недопустимим, тому планується на цій ділянці повністю заборонити проїзд вантажних автомобілів і побудувати окрему платну автомобільну дорогу.

Грузовому транспорту не залишать іншого вибору, як слідувати за платною дорогою. Водії легкових автомобілів зможуть пересуватися безкоштовно. Довгань уточнила, що платні дороги планується зробити тільки для вантажного та іноземного транспорту. Ціна одного кілометра пробігу за платною дорогою, за розрахунками Укравтодору, буде обходитися в 11 євроцентів.

Источник

Установка ГБО – альтернатива бензину Шины на любой автомобиль по доступным ценам Большой выбор запчастей для авто разных марок Перетяжка отдельных частей или всего салона авто Выгодный сервис аренды автомобилей в Казани

Лента новостей