25.12.2017 18:40

У Порошенка приголомшили новиною про правила дорожнього руху

У Порошенка приголомшили новиною про правила дорожнього руху

Фракція «Блоку Петра Порошенка» підтримає в першому читанні проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху».

Про це «Слову і Ділу» повідомив народний депутат, заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко.

«Фракція ухвалила рішення підтримати законопроект. У нас є певні зауваження та побажання. Але сьогодні ми голосуємо проект лише в першому читанні. Думаю, до другого читання ми підготуємо свої поправки та доопрацюємо законопроект», – сказав Гончаренко.

Нагадаємо, до порядку денного на четвер, 21 грудня, включений урядовий законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху» (№7286). Документом передбачається значно посилити відповідальність за їзду в нетверезому вигляді або під впливом наркотичних речовин, а також за вчинення ДТП в таких станах.

Нові правила посилюють відповідальність також за зупинку в недозволеному місці, перевищення швидкості й надають поліції нові можливості фіксування порушення. Водії та пасажири зобов’язані неухильно підкорятися наказам поліцейського при зупинці, передавати (а не пред’являти, як зараз) документи, не виходити з автомобіля без дозволу, надавати для огляду багажник (навісне багажне пристрій), моторний відсік, салон, ніші, які можна оглянути без їх розбирання, а також причепи.

До причин, через які поліція може зупинити автомобіль для перевірки документів та огляду, додається «проведення огляду водія на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння».

Источник

Автомобильные аккумуляторы различных производителей по доступным ценам Круглосуточные услуги эвакуатора в Челябинске Мощные генераторы Kipor на все случаи жизни Вулкан казино официальный сайт с новыми играми онлайн Приобретение автомобиля в Европе в течение пяти дней

Лента новостей