03.11.2017 11:35

Стало відомо, хто перешкоджає українцям пересісти на європейські автомобілі

Стало відомо, хто перешкоджає українцям пересісти на європейські автомобілі

В Україні потрібно зняли будь-які обмеження на ввезення автомобілів, аби запанував вільний ринок. Автомобільні монополії, які створені в державі, нікому не потрібні і вони тільки нас роблять біднішими. Вже є бачення як запустити ці механізми, але лобі наших автомобільних виробників не дозволяє цього зробити.

Про це заявив народний депутат України Володимир Парасюк в ефірі програми «Vox populi», на телеканалі ZIK.

«Я максимально долучаюсь до цієї проблеми і неодноразово подавав законопроекти, які би могли це врегулювати. Дуже шкода, що в Кабінету Міністрів, а саме, в нашого прем’єр-міністра Володимира Гройсмана немає політичні волі запустити питання врегулювання щодо автомобілів і не має політичної волі в пані Ніни Южаніної. Я виступаю зараз за те, щоб у нас зняли будь-які обмеження на ввезення автомобілів і запанував вільний автомобільний ринок. Де хочу там купляю, де хочу там і продаю. А оці монополії, які створені в державі вони нікому не потрібні і вони тільки нас роблять біднішими. Якщо будуть автомобілі дешевші то вони будуть дешевші для всіх», – переконаний політик.

Однак, за словами пана Парасюка у Верховній Раді є повне нерозуміння його поглядів.

«Ви мусите розуміти, що деколи хочеться просто кричати, але від цього крику в принципі нічого не міняється. І коли ти говориш, це ж для людей, воно потрібно, вони тобі відповідають, а звідки ти знаєш, що воно потрібно. Ну це ж вимога часу. Та не пхайся, ми краще знаємо, тим більше нас є більше. Це якщо говорити про загальне враження від того, що відбувається», – каже Парасюк.

Разом з тим, він вважає, що необхідно об’єднуватись навколо врегулювання автомобільного питання і добиватися свого. На його думку, це єдиний спосіб вирішити це питання.

«А стосовно тих речей, які зараз у Верховні Раді. Вони всі блокується на етапі комітету, який не рекомендує ВР взагалі ніякі законопроекти. І вже в принципі є певне бачення, щоб запустити ці механізми, але лобі наших автомобільних виробників досить сильне. І треба далі об’єднуватись і тиснути. Що нам ще залишається, як не добиватися своїх прав? От і все. Тут дуже просто сказати, що нічого не вдалося і піти. Звичайно, що є дуже багато автомобільних організацій, які це просувають, які стараються цього добитися, але ви мусите самі розуміти що їм не так легко, що є різні перешкоди. Я думаю, що ми все ж таки доб’ємося свого», – переконаний нардеп.

Источник

Когда обращаться за помощью к адвокату? СТО как бизнес: с чего начать путь к мечте? Аккумуляторы для автомобилей Уровень масла в двигателе и что будет, если он будет превышен Отзывы об автосалоне более весомы, чем его реклама

Лента новостей