01.01.2018 22:59

Скільки алкогольних напоїв можна випити, аби не перевищити норму проміле

Скільки алкогольних напоїв можна випити, аби не перевищити норму проміле

Олексій Артемчук, лікарем-нарколог, кандидат медичних наук, пояснив скільки допускається алкоголю у крові людини, яка перебуває за кермом, що таке проміле та як визначається цей показник.

— Проміле — це кількісний показник етанолу в крові чи повітрі, що видихається, тобто концентрація молекул спирту. В Україні дозволена доза — це, власне, 0,20 мг/літр, себто 0,20 проміле. Показник залежить як від виду напою, що містить етанол, так і від ваги, росту, стану здоров’я людини.

Наприклад, від якісного квасу може бути такий самий ефект, як i вiд такої ж кількості пива: дві склянки квасу дають чоловікові з середньою вагою результат у середньому 0,19 проміле.

Водночас дозволені українським законом 0,20 проміле рівноцінні 200 грамам сухого вина для чоловіків і 100 грамам сухого вина для жінок, відповідно 200 і 100 грамам шампанського, 50 і 30 грамам горілки, 500 і 330 грамам пива відповідно.

Источник

Шины Hankook для вашей безопасности на дорогах Вилочный погрузчик для вашей компании SEO аудит 5 советов для выбора подходящего магазина с целью купить настольные игры — выбирайте интернет-магазин «Игромаг» Ежедневное посещение vulcan casino подарит вам массу преимуществ

Лента новостей