23.09.2017 20:26

Проти багатьох водіїв порушать кримінальні справи

Проти багатьох водіїв порушать кримінальні справи

Із самого початку 2017 року, Держслужба України з безпеки на транспорті перевірила 500 тис. транспортних засобів і виявила 8 тис. порушень, повідомив керівник Держслужби Михайло Ноняк.

«Порушень дуже багато. Якщо говорити про пасажирські перевезення, і таксі в тому числі, то проводимо рейдові перевірки. Випала людина, вибухнув бачок – штраф 1,7 тис. грн., за законом про автотранспорт або як за адмінпорушення – 17-34 тис. грн. Ми хочемо посилити відповідальність і передбачити для нелегальних перевізників кримінальну відповідальність», – зазначив він.

На його думку, тільки більш жорстке законодавство, підштовхне бізнес до роботи в правовому полі, оновлення автопарку, дотримання техвимог в частині перевезень.

«При жорсткому законодавстві бізнес переорієнтовується. Але ми не повинні бути службою, що накладає санкції. Ми хочемо безпечних послуг, роботи в легальному полі, сплати всіх податків. Тоді все буде добре. А то одні прислухаються до наших рекомендацій, оновлюють парк, виконують інші норми, а багато хто цього уникає», – підкреслив Ноняк.

І додав, що законодавство, яке регулює транспортну галузь, застаріло і потребує осучаснення. Ті ж штрафні санкції, які не змінювалися 10-15 давно не відповідають поточним реаліям.

«Користується людина скутером вартістю $ 100-200 тис., а штраф йому за якесь порушення – 51 грн. Він запропонує 10 таких штрафів і поїде далі. Ми намагаємося зараз реформувати законодавство України до нинішніх реалій», – сказав чиновник.

Поки ж водіїв штрафують по-старому. З початку року на порушників (вантажні, пасажирські перевезення і таксі) Держслужба наклала штрафи на 50 млн. грн., з яких сплачено 20 % виписаних сум – 15 млн. грн.

Источник

Качественные легкосплавные диски для авто Букмекерские конторы в Польше Благодарность Сафаряну Петросу от сотрудников Фонда поддержки Качественные запчасти Nissan Стильные очки 2017 года

Лента новостей