19.11.2017 20:40

Нові штрафи за ігнорування правил дорожнього руху сягатимуть від 10 до 40 тисяч гривень

Нові штрафи за ігнорування правил дорожнього руху сягатимуть від 10 до 40 тисяч гривень

Кількома сотнями гривень за порушення на автошляхах тепер не відбудешся. Уряд схвалив і презентував зміни до законодавства, якими передбачено радикальне посилення покарання за безвідповідальне керування автомобілем. Суми штрафів вражають!

Для прикладу, за перевищення максимальної дозволеної швидкості руху доведеться викласти 3400 гривень (нині – 510 грн). Якщо водій залишить місце ДТП, то втратить таку ж суму, тобто 3400 гривень, і право керування на термін до шести місяців (наразі штраф за це – 255 грн).

За водіння без права керування транспортним засобом із порушника стягнуть 10 200 гривень. У разі вчинення такого проступку повторно протягом року – 40 800 грн. Нині за це передбачено штраф 510 гривень.

Якщо ж за кермо ризикне сісти особа, позбавлена права керування машиною, то змушена буде заплатити 20 400 грн. Якщо ж зробить це ще раз упродовж 12 місяців — 40 800 грн. Нині ж така “витівка” коштує порушникові 510 гривень. Зауважимо, що нові правила контролю дорожнього руху парламент обіцяє ухвалити вже найближчими днями.

“Ми змушені йти на такі кроки, — каже радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. – Тому що в державі створилась катастрофічна ситуація у сфері безпеки дорожнього руху… Так, за дев’ять місяців цього року вже трапилося майже 117 тисяч ДТП, з яких понад 19 тисяч – із постраждалими особами: травмовано понад 25 тисяч осіб, загинуло – 2 317. Тобто в середньому в нас у ДТП щодоби гине 8 осіб, 92 особи зазнають тілесних ушкоджень.

Для порівняння: протягом 2016 року в зоні АТО загинуло 763 військовослужбовці та правоохоронці. Як бачите, на дорогах України торік загинуло більше людей, ніж у зоні АТО, де відбуваються бойові дії зі застосуванням сучасного озброєння!

“Упевнений, високі штрафи змінять ситуацію. Бо таких дрібних стягнень (навіть щодо зарплат), як у нас, немає в жодній європейській країні. У нас розміри штрафів аж ніяк не відповідають тяжкості правопорушень!”, – зазначив Геращенко.

Источник

Лучшая школа вождения в столице Резиновые автоковрики Stingray - идеальный выбор для вашего автомобиля. Продажа и приобретение автомобиля у лучшего дистрибьютора Если вы давно мечтали об успешных прогулках на свежем воздухе, то вы всегда сможете купить самокат в интернет-магазине Поставка судов и их комплектующих

Лента новостей