01.11.2018 4:04

Кримінальне провадження проти ОККО закрито

Кримінальне провадження проти ОККО закрито

Публічне акціонерне товариство «Концерн Галнафтогаз» повідомляє, що постановою прокурора Генеральної прокуратури України від «25» жовтня 2018 року кримінальне провадження, порушене «17» травня 2018 року Службою безпеки України за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України, закрито на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 Кримінально-процесуального кодексу України у зв’язку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення.

Після проведення «21» серпня 2018 року Службою безпеки України в офісних приміщеннях компанії обшуків, Товариство у встановленому чинним законодавством порядку звернулося в органи процесуального нагляду з проханням здійснити перевірку законності дій оперативних та слідчих працівників Служби безпеки України та наявності підстав для відкриття зазначеного кримінального провадження. Окрім того, на підставі відповідних скарг Товариства, в судовому порядку було встановлено, що в ході проведення вищезгаданих обшуків слідчими СБУ було неправомірно вилучено окреме майно та зобов'язано слідчих СБУ повернути таке майно (що і було виконано).

«Ми працюємо на ринку прозоро, згідно чинного українського та європейського законодавства, а наша компанія вже більше 15 років проходить щорічний міжнародний аудит. А тому рішення Генеральної прокуратури України про закриття кримінального провадження вважаємо цілком справедливим», - зауважив президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов.

Источник

Правила игры в онлайн-казино Вулкан Рояль Cheat likes and views on social networks Где купить Apple iPad mini 5 Gold по хорошей цене Как правильно покупать машины с рук? Покупаем подержанный автомобиль: как сделать правильный выбор

Лента новостей