26.04.2018 13:39

Компанія GLUSCO стала генеральним партнером Чемпіонату України з ралі

Компанія GLUSCO стала генеральним партнером Чемпіонату України з ралі

Компанія GLUSCO стала генеральним партнером Чемпіонату України з ралі. Про це представники компанії та організаторів повідомили на презентації Чемпіонату України із ралі 2018, що відбулась 25 квітня в приміщенні АЗК Glusco на Оболонському проспекті, 1А у Києві.

Цьогоріч ралі об'єднує п'ять етапів: «XVI ралі Галіція » у м. Трускавець 4-6 травня, «Умань» 9 червня у м. Умань на Черкащині, «Столиця» 7 липня у м. Київ, «Чумацький шлях» 8 вересня у м. Херсон та «Трембіта» 5 жовтня у Івано-Франківській області.

Компанія Glusco надаватиме системну підтримку події на всіх 5 етапах.

«Нам приємно стати генеральним партнером Чемпіонату України з ралі. Адже автоспорт нам близький по духу: швидкість, драйв — це не лише про ралі, але й про те, як наша компанія стрімко ввірвалась на український ринок і як вона вправно долатиме усі складні траси та різкі повороти. Ми надаватимемо спонсорську підтримку в рамках Чемпіонату Україна з ралі на усіх етапах перегонів у п'яти містах.» — коментує директор департаменту маркетингу компанії Glusco Юлія Жаткіна.

Компанія GLUSCO стала генеральним партнером Чемпіонату України з ралі

«Автоспорт — це не просто назва або теза, це глобальний інструмент комунікації із зовнішнім світом, а також відмінна інтеграція. Головне наше завдання — об'єднати всі дисципліни автоспорту під одним брендом і створити єдиний формат сприйняття, який буде цікавий і вигідний всім. У цьому контексті Чемпіонат України з ралі стане одним з яскравих прикладів зміни формату і налагодження цього ланцюжка взаємодій, адже на дисципліну вже звернув увагу відомий бренд, а в списках учасників знову іноземні екіпажі», — зазначив віце-президент Автомобільної федерації України Олександр Фельдман.

Перший етап чемпіонату — ювілейне 25-е ралі «Галіція» пройде уже 4-6 травня у м. Трускавець за участі іноземних учасників.

«Ще не було такого етапу, коли виступало більше 20 іноземних екіпажів. Навіть у Ялті, здається, було їх менше. Карпати — це гравій, це цікаво, там можна робити велику кількість унікальних спецділянок» — ділиться чемпіон України з ралі Борис Ганджа.

Источник

Слово за электромобилями Nissan Leaf В Украине обнаружили кладбище угнанных BMW Как и где можно осуществить выгодную продажу скинов? Установка газобаллонного оборудования Лучшие машины из Германии

Лента новостей