21.01.2018 20:02

Geely розсекретила оновлений седан Emgrand

Geely розсекретила оновлений седан Emgrand

Компанія Geely Motors офіційно розсекретила оновлений седан Geely Emgrand.

Варто нагадати, що перші шпигунські фото «посвіжілого» 4-дверного автомобіля Geely Emgrand з’явилися в інтернеті ще минулого літа. Тепер же китайська марка офіційно представила фотографії седана, старт продажів якого в Піднебесній повинен відбутися навесні 2018 року.

Рестайлингова «четирьохдверка» Geely Emgrand 2018 модельного року відрізняється від попередника новим переднім і заднім бамперами, переглянутою решіткою радіатора і модифікованою світлотехнікою.

В оформленні інтер’єру оновленого автомобіля з’явилася переглянута центральна консоль і центральний тунель, покращений блок управління кліматичною установкою і допрацьована приладова панель. Крім цього, в обробці салону використані нові матеріали.

Geely розсекретила оновлений седан Emgrand

Як повідомляють наші китайські колеги, оновлений седан Geely Emgrand буде доступний в Китаї з двигунами 1,5 і 1,4 літра, потужністю 103 і 133 кінських сил відповідно.

Источник

Какие плюсы есть у установки гбо? Выгодный выкуп автомобиля после аварии Качественные запчасти Nissan Вид развлечения в сети интернет: в настоящее время и в начале Химия и её изучение и сравнение с другими науками

Лента новостей