29.10.2017 18:19

Десять простих речей, які повинні бути у кожній машині

Десять простих речей, які повинні бути у кожній машині

Автовласники завжди стикаються із проблемою – “що взагалі ця річ робить у моїй машині”, або “чому я забуваю взяти найголовніше”.

Якщо вам пощастило бути представницею прекрасної статі, та ще й із власним авто, то варто запам’ятати, що потрібно завжди мати під рукою у дорозі:

1) Спеціальний набір на випадок непередбачених ситуацій: аптечка, вогнегасник, права, технічний паспорт та страховка.

2) Список екстрених телефонних номерів: наприклад, на випадок аварії.

3) Ліхтарик: придбати його можна у будь-якому магазині із дрібничками. Він потрібен для того, щоб у нічний час за потреби поремонтувати авто, або щось знайти у салоні.

4) Карта автомобільних доріг: якщо ви думаєте, що зможете викрутитися із будь-якої ситуації, то ви глибоко помиляєтеся. Блукають на дорогах навіть досвідчені водії. Не треба забувати, що одного разу можете опинитися у місці, де немає людей, а машини посигналять і не зупиняться. Треба бути готовою до всього.

5) Запаснка: якщо ви пробили колесо, а поблизу немає СТО – будете стояти довго. Краще перестрахуватися.

6) Додаткові зарядні пристрої до телефону та навігатора: у разі поломки, або затримки ви завжди маєте бути на зв’язку.

7) Кодекс про адміністративні правопорушення: уявіть, що вас зупиняє патрульний за перевищення швидкості, або з іншою метою. Ви не можете знати усіх законів, але попросити обґрунтувати полісмена причину – у ваших силах. І заодно – перевірити його рівень інформаційної підготовки.

8) Улюблена музика: флешку із енергійними мелодіями не варто лишати вдома, адже слухаючи музику ви не заснете під час монотонної їзди, або стоячи у заторі.

9) Окуляри та парасолька: сподіватися на метеорологічні прогнози можна, але краще мати ці речі при собі, адже у погоди є властивість змінюватися так швидко, що і не встигаєте помітити.

10) Освіжувач повітря: приємний запах допоможе зосередити увагу та активізувати процеси мислення. Обирайте цитрусові смаки (лимон, лайм, апельсин).

Источник

Диски для вашего автомобиля Каталог аккумуляторов от известных брендов Запчасти для иномарок Покупка первой машины: советы профессионалов Оборудование для шиномонтажа

Лента новостей