11.10.2017 23:20

5 порад, як підготувати авто до зими

5 порад, як підготувати авто до зими

Восени, ще до настання морозів, найбільш актуальними серед автомобілістів є питання по акліматизації сталевого коня до прохолодного пори року. Факти ICTV дають 5 корисних порад, як підготувати свою машину до холодів.

Гума

Фахівці радять міняти гуму на зимову, коли середня температура стане 7 градусів за Цельсієм. При такій погоді літня гума починає ставати жорсткою, і зчеплення з дорогою погіршується.

Зимові шини – запорука безпеки на мокрому, сухому та покритому листяною кашею осінньому асфальті.

5 порад, як підготувати авто до зими

Масло

Вибираючи масло, врахуйте клімат вашого регіону і рекомендації виробників. В морози краще використовувати масло з більш низькою в’язкістю. Сучасні мастила підходять як для літа, так і для зими в наших широтах.

Рідини

Найвразливішою до перепаду температур є рідина склоомивача і її необхідно замінити на зимову відповідно до температурного режиму. Це дозволить вам безпечно себе почувати себе у сніжну, дощову погоду та не хвилюватися, що рідина замерзне у бачку, патрубках чи вже безпосередньо на вітровому склі.

Охолоджуючу рідину потрібно перевірити на співвідношення води та самої рідини в охолоджуючій системі. Чим більша вірогідність того, що охолоджуюча рідина в системі втратила свої властивості, або у системі знаходитися велика кількість води, тим більше вірогідність того, що вода замерзне, а вже це призведе до небажаного ремонту.

Рідину гальмівної системи необхідно змінювати приблизно раз на два роки, тому що гальмівна система теж має властивість накопичувати вологу, що може спричинити до перемерзання.

Гальма

При можливості потрібно оглянути гальмівні колодки, підтягнути трос ручного гальма. Якщо колодки підлягають заміні, то зверніть увагу на циліндри. Якщо на їх поверхні є гальмівна рідина, то манжети зношені, значить, вони також вимагають заміни.

Акумулятор

Огляньте акумулятор на предмет тріщин та очистіть контакти і верхню площину корпусу. Клеми повинні бути чистими, сухими і змащеними для запобігання корозії.

На спеціалізованому СТО необхідно перевірити рівень заряду АКБ та зарядити, або замінити зношений акумулятор.

5 порад, як підготувати авто до зими

Склоочисники та двері

Восени також необхідно перевірити стан склоочисників та змастити ущільнювачі дверей спеціальним силіконовим спреєм, що вбереже вас від примерзання дверей під час сильних морозів та продовжить термін їх експлуатації.

СТО

Проте, радимо не обмежуватися поверхневим оглядом автомобіля та у міжсезоння звертатися на СТО, які проведуть повну діагностику автомобіля перед зміною сезону та вбережуть вас від можливих неприємностей.

Источник

Как выгодно продать автомобиль Рено? Качественные покрышки б/у из Европы Качественные и доступные зимние шины от Evergreen и Infinity Качественные и надежные запчасти, детали и комплектующие для мотоблока Покупаем подержанный автомобиль: как сделать правильный выбор

Лента новостей